O nás

Zaoberáme sa predajom a distribúciou darčekových a dekoračných predmetov.
Vznikli sme v roku 1999 a za tento čas sme si vybudovali trvalú pozíciu na Slovenskom trhu.
V našom sortimente nájdete umelé kvety, dekoračnú keramiku, prútený tovar, lampáše, drobné bytové doplnky, kovové dekorácie, sviečky, dekoračné bábiky, stromy, a mnoho iného tovaru, ktorý priamo dovážame z krajín 3. sveta.
Širokú klientelu obchodných partnerov tvoria firmy z celého Slovenska a krajín EU.
Našou prednosťou je ponuka kvalitného tovaru za nízke ceny. Poskytujeme atraktívne zľavy a disponujeme rýchlou a kvalitnou obsluhou.
Tovar je možné zakúpiť priamo v našom sklade, alebo cez internet.
Pri internetovej objednávke tovar posielame cez SPS, s.r.o formou balíka, v prípade väčšej objednávky tovar dovezieme zdarma.
Cieľom firmy VIKING je spokojný zákazník a preto sa tešíme na stretnutie s Vami v ktorejkoľvek z našich predajní.

Virtuálna prehliadka predajne:

PREVÁDZKY: 

Dcérskymi pobočkami našej firmy je kvetinárstvo sídliace na Poliklinike Družba a darčeková predajňa sídliaca v OC Galéria Tesco v Trnave.

V kvetinárstve na Poliklinike Družba ponúkame viazanie exkluzívnych ale aj jednoduchých aranžmánov na rôzne príležitosti: svadby, pohreby, promócie.
 Naše aranžérky Vás radi privítajú a odborne poradia pri výbere tovaru.

Darčeková predajňa v Tescu ponúka široký výber vín, cukroviniek, čokolád a darčekového sortimentu.
Naše skúsené predavačky - aranžérky Vám radi poradia pri zostavení darčekového koša a pri výbere darčeku pre Vašich blízkych.
 
Predajňa na Bratislavskej ceste 45 v Trnave ponúka široký sortiment dekorácii, darčekov, umelých kvetov, špecializujeme sa na výrobu celoročných, spomienkových a smútočných aranžmánov z umelých kvetov.
 
Tešíme sa na návštevu v ktorejkoľvek z našich troch predajní. 


Prevádzkovateľ stránky:
VIKINGDEKOR, s.r.o
IČO: 55247172
IČ DPH: SK 2121913882
 

Predávajúcim sa v zmysle týchto všeobecných nákupných podmienok označuje: VikingDekor, s.r.o, IČO: 55247172, IČ DPH: SK2121913882, so sídlom Mlynská 1146/57 919 43 Cífer

zapísaný v: Obch. register: Okresný súd Trnava, Sro/53486/T, ako: VikingDekor, s.r.o, IČO: 55247172, IČ DPH: SK2121913882 (ďalej len ako „predávajúci“).